Seo Sözleşmemiz

 

Cyz Seo  Reklam Ajansı İş Sözleşmesi

İşbu Sözleşme, Cyz Seo Reklam Ajansı ile,  …………………………………………. Firması / Kişi Arasında Seo hizmeti, Google Adwords Hizmeti, ya da Sosyal Medya Uzmanlığı karşılığında karşılıklı mutabık kalarak imzalanmıştır.

Yukarıda yazılı olan 3 hizmetten sadece ………………………………………………………………………………………………………. hizmetleri / hizmeti karşılığında………………. aylık çalışma karşılığında……………………. tutar karşılığında imzalanmıştır. 

İş bu Sözleşme İlk Analiz sonucunda Firmanın Belirtmiş olduğu süre zarfında Cyz Seo Reklam Firması Tarafından Aşağıdaki belirtilen maddelerde geçerli şartları Firmamız kabul etmektedir. 

1- Seo Hizmeti İçin Belirtiken Süre Zarfında İlk Sayfa Garantisi ya da ilk Sayfada ilk 3 sıra garantisi ile yapılan çalışmalar, Firmamızın kendi bünyesinde barındırdığı bilgiler olup, Müşteri ile Paylaşmak zorunluluğu yoktur.

2- Google adwords uzmanlığımızdan hizmet almak için, Firmamızın Fiyat Politikası, Adwords’a ödenen ücretten %5 komisyon alma şeklinde uygulanmaktadır. Adwords Uzmanlarımızın sizlere sunduğu Reklam Paketleri arasından Sizlerin Seçtiği paket karşılığında ücret, Adwords ile doğru zamanlı olarak tahsil edilmektedir.

3- Sosyal Medya Uzmanlığında, Farklı  olarak 4 paketimiz bulunmaktadır. Bu paketlerin her birinin içeriği ve verilen hizmet, farklıdır. Sosyal Medya Uzmanlığı Paketlerimizin İçeriğini Paketler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

4 İş bu Sözleşmeyi İmzalayan Taraflardan biri olan Cyz Seo Reklam Ajansı, Sözleşmede vaad edilen süre zarfında, yapılmasını taahhüt ettiği işi gerçekleştirmemesi, Gerçekleştirememesi halinde, Tahsil ettiği Ücreti Geri Ödemeyi Taahhüt eder.

  • Tahsil Edilen Ücret 5.000 tl az olması halinde iki eşit tutarda.
  • Tahsil edilen Ücret 5.000 tl nin üzerinde olması halinde, 4 aşit taksitte geri ödemeyi taahhüt eder.

5-  İş bu Sözleşmeyi İmzalayan Taraflardan Biri olan …………………………………………………Şahsı / Firması Vaad Edilen Süre Sonrasında Almış olduğu Hizmeti Onaylaması halinde. İşbu Sözleşmenin Taraflar arasında herhangi bir hükümlülüğü kalmamaktadır.

6- Seo Hizmetimizden yararlanan Müşterilerimiz Local Seo ya da Genel Seo Paketlerimizden birini satın alıp, Süre zarfında vaad edilen işi teslim almasından sonra, Mutabık kalınırsa, Söz konusu İnternet Sitesinin Bulunduğu konumda varlığını ilerletebilmesi için, bu Sözleşmenin geçerlilik tarihi karşılıklı imza altına alınarak uzatılabilir.

7-  İş bu Sözleşmede Vaad Edilen İşin tesliminden itibaren, 30 gün Süre Zarfında Teslim edilen İnternet Sitesinin bulunduğu konumu farklı bir sebepten ( Google Güncellemesi, Hosting Paketi bitmesi, Domain Geçerliliğinin sona ermesi, Virüs saldırısı vb ) Sebeplerden Dolayı,  Seo işlemi Uygulanan İnternet Sitesinin Bulunduğu Konumu terk etmesi Firmamız Sorumluluğunda değildir.

8- İş bu Sözleşme Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

9- İş bu Sözleşmeye taraflardan herhangi birinin uymaması halinde, Bu Sözleşme Delil Göstererek Yasal Süreç Taraflar tarafından başlatılabilir.

10- İşbu Sözleşmede Belirtilen Tutar, İşi Yaptırmak isteyen Firma / kişi Tarafından satın alınması halinde, İşin bedeli tek seferde tahsil edilir.

11- İşbu Sözleşmede, Belirtilen Tutarın Bir seferde tahsil edilmemesi halinde, tutarın ikiye bölünmesi ya da taksit olarak tahsil edilmesi söz konusu değildir. Sözleşme Geçerliliğini, bu gibi durum karşısında sözleşme geçerliliğini kaybeder, Taraflar sorumlu tutulmaz.

12- İşbu Sözleşmeye konu olan İşin Bedeli Tahsil edilmemesi, Vaad edilen Süre içinde teslim edilmemesi halinde Sözleşme Geçerliliğini Kaybeder. Tarafları bağlamaz.

13- İşbu Sözleşmeyi taraflar imzaladıktan sonra taraflar tarafından birer nüshası saklanmalıdır.

14- İşbu Sözleşmede Vaad edilen tutar Karşılığın Mal veya Hizmet Satın alınması Halinde Sözlemenin alt kısmına el yazısı ile alınan mal veya hizmetin gerekli açılması yapılmalıdır.

 

İŞBU SÖZLEŞME, TARAFLAR ARASINDA E-İMZA YA DA ISLAK İMZA İLE İMZALANABİLİR.

BU SÖZLEŞMENİN CYZ SEO, REKLAM AJANSINDAN İZİNSİZ KOPLAYALANAMAZ ÇOĞALTILAMAZ,

CYZ SEO, REKLAM AJANSI VERMİŞ OLDUĞU HİZMET YUKARIDAKİ BELİRTMİŞ OLDUĞU, SÖZLEŞME İLE,  İŞİ VEREN VE İŞİ ALAN FİRMALAR ARASINDA KOŞULSUZ KABUL ETMİŞ SAYILIR.

CYZ SEO REKLAM AJANSI

 

9 total views, 1 views today

Başa dön tuşu
Kapalı